Badatelská výprava pro 2. stupeň

03.06.2020 07:14

Vážení rodiče,
na 11. 6. 2020 jsme pro žáky 2. stupně naplánovali badatelskou exkurzi.
Cílem je nejen propojit předměty (zejména přírodopis-zeměpis-dějepis-matematika-fyzika-tělesná výchova), ale i poznat okolí Besednice.
Sejdeme se ve 14 hodin u nákupního střediska, návrat tamtéž v cca 17 – 18 hodin.
Doprovod bude zajištěn několika pedagogickými pracovníky.
Doporučujeme vhodnou turistickou obuv, svačinu a pití. Prosím, nezapomeňte také na pokrývku hlavy a repelent – cesta vede přírodou, ale i po zpevněných asfaltových plochách.
Součástí bude soutěž o nejzajímavější fotografii navštívených míst, žáci tedy mohou používat mobilní telefon. Druhá soutěž je o nejzajímavěji sepsaný příběh inspirovaný touto cestou.
Skupiny mohou být tvořeny maximálně patnácti žáky, ale nebojte, i při vyšším počtu přihlášených se dostane na všechny.
Prosíme, pokud má vaše dítě zájem o tuto exkurzi, ozvěte se nám zpětným e-mailem nejpozději do pátka 5. 6. – 20:00.
Ráda vám zodpovím případné dotazy.

Eva Tomášková