Albatros - objednávání knih

01.05.2020 21:45

ZPRÁVA PRO RODIČE ŽÁKŮ - ALBATROS:

Vážení rodiče, nakladatelství Albatros a Fragment připravila pro děti nové katalogy s knižní nabídkou na léto. 

Z důvodu uzavření škol jsou katalogy dostupné pouze v elektronické podobě. Můžete si je s dětmi prohlédnout na stránkách www.kmc.cz zde: Katalog KMČ Albatros LÉTO 2020 a Katalog Knižního klubu Fragment LÉTO 2020. Na těchto odkazech najdete i potřebné informace k objednání knížek z katalogů. 

Knížky, které si s dětmi z katalogů vyberete, můžete objednat dvěma způsoby. Buď zasláním objednávky do školy (na e-mailovou adresu zahorkova@zsbesednice). Objednávkový formulář k vyplnění najdete na výše uvedených odkazech. Objednané knížky pak přijdou hromadně do školy, jako obvykle. 

Druhou možností je objednání knížek na e-shopu https://www.albatrosmedia.cz/c/skolnikatalogy/. Zde si můžete knížky objednat s dodáním na Vaši domácí adresu. U některých knížek se ale mohou ceny mírně lišit oproti cenám v katalogu. Do 31. 5. 2020 můžete využít slevový kód LETO20, díky kterému budete mít poštovné zdarma u objednávek nad 299 Kč. 

Věříme, že četba nových knížek bude pro děti při domácím studiu příjemným zpestřením.

Zpět