Informace pro rodiče:

Stravné v hotovosti se platí vždy od dvacátého dne v měsíci do konce měsíce u vedoucí školní jídelny od 7:00 do 11:00 a od 14:30 do 15:00. Již nebudou posílány žádné lístky s výší stravného. Stravné placené inkasem je stále stejné - vždy dvacátého v měsíci.

Stravování

Děti se stravují v mateřské škole třikrát denně. Po celý den je zajištěn pitný režim. V základní škole se stravují jedenkrát denně.

Školní stravování se řídí výživovými normami dle vyhlášky 107/2005 Sb. Jídelníček je sestavován na základě zdravé výživy a dodržování spotřebního koše vybraných potravin.

Stravné se platí převodem z účtu nebo hotově.

Odhlášení stravy je možné provést telefonicky nebo pomocí SMS na tel. čísle 778 015 831 - v MŠ do 7:00 hodin a v ZŠ na 8:00 hodin. Nebo písemně do bločku, který je u kanceláře vedoucí školní jídelny či zprávou na e-mail: jidelna@zsbesednice.cz.

Čeho se snaží držet jídelníček v ZŠ a MŠ

- ovoce a čerstvá zelenina

- smažené jídlo přibližně 2x do měsíce

- sladké hlavní jídlo 2x do měsíce