Školní výlet 8. a 9. třídy – OFFPARK SUŠICE

24.06.2017 09:07

Výlet se uskutečnil 20. 6. 2017. V 7:30 jsme odjeli z Besednice směrem do Sušice. Po příjezdu jsme strávili dvě a půl hodiny na čtyřech raftech. Na desetikilometrové cestě po Otavě jsme si užili hodně legrace, někteří se opravdu často koupali. Naší další zastávkou byl lanový park. Instruktoři vysvětlili, co máme dělat, a naučili nás obléknout soupravy a bezpečnostní lana. Vylezli jsme několik metrů nad zem na první stanoviště a začali přelézat překážky. Byl to pro většinu z nás veliký adrenalin. I když jsme věděli, že jsme jištěni lany, stejně jsme měli strach, abychom špatně nešlápli a nespadli. Po ukončení jsme byli úplně vyřízeni. Cestu zpátky někteří prospali. Celý den bylo krásné slunečné počasí. Máme za sebou skvělý zážitek, na který budeme dlouho vzpomínat a o kterém budeme svým kamarádům a známým vyprávět.

žáci 8. třídy